GTranslate

.

TÜM PLAYSTATION 3 VERSİYONLARINA OYUN YÜKLENİR!

PS3 FAT KASA OYUN YÜKLEME, PS3 SLİM KASA OYUN YÜKLEME, PS3 ULTRA SLİM KASA OYUN YÜKLEME
PS3 3000 SERİSİ, PS4 4000 SERİSİ OYUN YÜKLEME YAPILIR

Kırmızı Işık Hatası Nedir?

Ps3'ünüzün başlatma butonuna bastıktan birkaç saniye sonra kırmızı ışık yanıp sönüyorsa, ps3'ünüz artık fanın yeteri kadar soğutmamasından kaynaklı bir arıza hatası verdiğinin göstergesidir. Bu hata işlemcinin artık işlevini görmediğini ve servislik olduğunu belirtmektedir.


Ps3 ünüzü artık kapatıp güvenilir bir servise götürmeniz gerektiğini söylemek zorundayız. Servisimizde bu konu hakkında size yardımcı olacak arkadaşımız, öncelikle bu kırmızı ışık durumundan makinenizi kurtaracak ve size bundan sonra nasıl kullanmanız gerektiği konusunda detaylı bilgiler verecektir. Üzülmeyin! Eğer ilk defa kırmızı ışık hatası almış ve makinenizi bize teslim etmişseniz %90 kurtulma ihtimalinin olduğunu size garanti edebiliriz. Bu duruma düşüp bize gelen makinelerden bugüne kadar hiç geri gelen olmamıştır. Bu durumda size de 6 ay garanti verebiliyoruz. 

Bilinmesi gereken önemli bir bilgiyide sizinle paylaşmak isteriz. 

Piyasada birçok servis var ve bunların çoğu kendi bildiği yöntemler ile ps3 ü tamir etmekte ve geri dönüşü olmayan hatalar yapmaktadırlar. Biz bu konuda eğitimli ve profesyonel kişiler tarafından bilgiler alarak, uygulamalı şekilde ps3 nasıl tamir edilir bilgisine sahip kişileriz. Birçok konuda ve özellikle anakartlar konusunda uzman olan servisimizde makinenizin güvende olduğunu %100 olarak bilmenizi isteriz.


Sarı Işık Hatası Nedir?

Ps3'ünüz aynı şekilde butona basıldığında birkaç saniye sonra bip sesiyle sarı ışığa düşüyorsa buda ps3 ünüzün grafik işlemci hatası verdiğini göstermektedir. Bu durum işlemci hatası ile aynı işleve sahip ve konsolunuzun açılmamasına sebebtir. Konsol anakartının üzerinde bulunan 2 işlemciden biridir, oyun grafiklerinin ve görsellerinin gösterilmesini sağlayan bu işlemcininde servisimizde onarımı yapılmaktadır. 

Bu onarım yine aynı şekilde %90 başarılı sonuçlanır, fakat yine bizim servisimiz için geçerli bir durumdur! Aynı garanti şartlarını bu onarım sonrasında da vermekte olup tamamen ps3'ünüzün bakımınıda beraberinde yapmaktayız.

SARI IŞIK PROBLEMİNE ARTIK SON! %90 BAŞARILI İŞLEM!


Elektronik Arızalar

Ps3 elektronik arızalarda verebilir. Bu durumlarda belli başlı uygulamalar vardır ve bunları evinizde sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Ps3'ünüz den görüntü gelmiyor! 

Nedeni ; Eğer konsolu farklı bir tv de kullanıyorsanız artık bunun için kullandığınız televizyonun özelliklerini ps3 ten silmeniz gerekmektedir. Bunun için ps3 başlatma dümesine, ps3 ü kapattıktan sonra bir dea basılı tutun ve bib sesini geldiğinde düğmeyi bırakın! Karşınıza gelen ekranda hepsine ''evet'' leyerek devam edin ve ps3 ünüz yeniden başlayacaktır. 

Ps3'ünüz Açılmıyor!

Bu durum normal bir durum değildir. Muhtemel elektrik bağlantısını kontrol edip öncelikle fişleri prizden çıkartığ tekrar takın! Durum hala devam ediyorsa başka bir elektrik kablosu deneyin! Yine başarısızsa ps3 ün güç ünitesi bozulmuştur. Bu durumda makinenizi servisimize getirmek zorunda kalacaksınız!

Blu Ray leri okumuyormu?

Bu sebeb lensin bozuk olduğunu gösterir. (Servisliktir) Yinede bir ihtimale karşı göz temizleyicide kullanabilirsiniz. Denedikten sonra şayet çalışmadıysa servisimize getirebilirsiniz.

 


 

Ps3 Kol Tamiri ve Onarımı

Ps3 Kol tamirini itinalı ve temiz bir şekilde uzun süre kullanabileceğiniz bir şekilde yapmaktayız. Tüm kol aksesuarları ve parçaları içinde servisimizle grüşebilir toptan olarak temin edebilirsiniz. PS3 Kolları genelde filim arızaları ve lastiklerin ölmesi ile meşurdur. Bu sık rastlayacağınız bir olay olduğundan bu tür parçaların elimizde bulunması sizin için faydalı bir durum oluşturmaktadır. Genel olarak ps3 kafeler bu durumdan dolayı aşırı arızalı kollar çıkartmakta ve kullanılamayacak hale getirmektedirler. Bu yüzden ps3 kafelere, bireysel kullanıcalara yönelik cebinizi yakmayan fiyatlarla kollarının onarımını yapmaktayız.

Önemli Ayrıntı : Alacağınız ps3 kolların 4 farklı versiyonu piyasada dolaşmaktadır. Bu kolların özellikleri yarım board özelliğine sahip Koldur! Bunun tamirinde yeteri kadar sonuç elde edilememektedir. Diğer 2 versiyonunda tahta board dediğimiz Çin Malı Kollar! Aynı fiyat ama kalitesiz olan bu kollar piyasada teknik serviste çok sorun çıkaran kollardır. Son olarakta Birebir çin malı olanlar! Bunları sağlayan firmalar garanti konusunda sıkıntı çekmekteler ve geri dönüşümü olmayan durumlar yaşamaktadırlar. Çin malı kol yerine ikinci el orjinal kol almanızı tavsiye ederiz.

İkinci el ve Sıfır kollar mevcuttur! Siparişle hemen alabilirsiniz.


Adana Ps3 Servisi - Adana Ps3 Onarımı - Adana Ps3 Tamiri - Adana Ps3 Kırmızı Işık Problemi - Adana Ps3 Sarı Işık Problemi - Adana Ps4 Kırıldı - Adana Ps3 Oyun Yükleme - Adana Ps3 Kol Tamiri - Adana Ps3 Çip 

JAİL BREAK PS3 PS4