Büyüyoruz..

115400
Bugünde
Dünde
B Haftada
Geçen Haftada
Bu Ayda
Geçen Ayda
Bu kadar
3
71
253
114629
1421
2528
115400

Your IP: 54.166.203.17
Server Time: 2018-09-19 04:42:30
Dikkat
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

PS3 3000 VE 4000 SERİSİ KIRILDI! PS3 OYUN YÜKLEME ADANA DA!


Playstation üreticisi artık en son güncellemeden önceki tüm sürümlere bir versiyon çıkardı ve bundan sonra tüm ps3 ler kırılmaya ve oyun yüklenmeye başladı!


XBOX'TA NELER VAR? 

Xbox son çıkan anakartları dahil kırılabiliyor ve bu konuda bir hayli yazılım mevcut. Birkaç oyunu hariç bütün yeni çıkan oyunları oynatabilen bu konsolun ps3 den hiçbir farkı yok ve ayrıca eklemek gerekirse xbox kinect sensörü ile daha zevkli oyun heyecanı yaşayabilirsiniz. Oyun ve aksesuarlarının ps3 e nazaran ucuz olması xbox ın tam anlamı ile tanıtılmış olmamasından kaynaklı bir durumdur. Ps3 gibi kısa dönemde ısınma sorunu yaşamadığı gibi joyistik daha rahat oynanabilirliliği ile ps3 e fark atar diyorum.

XBOX JTAG - XBOX 3 KIRMIZI IŞIK - XBOX FW - XBOX GÜNCELLEME - ADANA XBOX OYUN - ADANA PS3 OYUN


 Xbox Jtag ; Hdd ile oyun oynamanızı sağlayan ve aynı zamanda birden çok oyunu xboxınızda barındırmanızı sağlar..Sistemin arayüzü ile oyunlara daha hızlı erişim ve güncellemeler daha kolay! Bu hizmeti aldıktan sonra diyelim vazgeçtiniz, tekrar sistemi çözdürüp orjinal hale getirebilmenize olanak sağlıyan bir cihazla tanışacaksınız. Sistemin uygulanma süresi 5 saattir.

Xbox 3 Kırmızı Işık ; Bu hata sisteminizin artık kullanılamaz olduğunun göstergesidir. Genel olarak oyun oynarken ve daha çok ilk açılışta bir kaç saniyede bu duruma gelmesidir! Servisimizde bu durumada çözüm bulunmuş durumdadır. Onarım süreci 3 iş günüdür.

Xbox Fw Nedir; Bu sistem bir yazılım sayesinde makinenin orjinalliğini ortadan kaldırıyor ve dvd den sınırsız oyun oynamanıza olanak sağlıyor. Bu işlem 3 saat sürmektedir.

Xbox Oyun; Oyun arşivimiz mevcuttur. Oyun 7,5 TL'dir.


 

Jetonlu ps3 ve xbox masalar için arayınız...

{gallery}jetonlumasa{/gallery}