Büyüyoruz..

115401
Bugünde
Dünde
B Haftada
Geçen Haftada
Bu Ayda
Geçen Ayda
Bu kadar
4
71
254
114629
1422
2528
115401

Your IP: 54.166.203.17
Server Time: 2018-09-19 04:57:50

BİLGİSAYAR - NOTEBOOK - PS3 - XBOX - OYUN - PARÇA - SERVİS - BAKIM - ONARIM

ADANA MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR FORMAT BAKIM TAMİR ONARIM YEDEK PARÇA


 Bilgisayara format atmak sadece sistemi silip yeniden yüklemek değildir! Önemli olan sistemi yükledikten sonra sistemin ne kadar iyi çalışmasıdır. Eğer tam randumanlı çalışmıyor ise mutlaka eksik birşey vardır ve bu yüzden tekrar tekrar format atmak zorunda kalırsınız, buda harddiskinze zarar verir. Öncelikle sisteminizin hangi işletim sisteminde daha iyi ve daha doğru çalıştığını anlamanız için o işletim sistemine ait işletimini yüklemeniz bilgisayarınızın hem ömrünü, hemde stabil bir şekilde rahat çalışmasını sağlayacaktır. Format atmadan önce teknik servisizin özellikle işlemciler üzerinde bulunan termal macunu şayet zamanı gelmiş ise değiştirmesi gereklidir. Aynı macun ile bir bilgisayar 2 yıldan sonra kapanma ve bazı entegrelerde sorunlara yol açmaktadır.

ADANA NOTEBOOK TAMİRİ FORMAT BAKIM ONARIM SERVİS YEDEK PARÇA

ADANA NOTEBOOK, LAPTOP, NETBOOK SERVİSİ


Notebook, Laptop ve Netbooklarda kullanıcı hatalarına dayalı bir çok arıza tespit edilmiş olup bunların çoğunun yanlış zeminde bilgisayar kullanımı, ekran kapağının yanlış şekilde açılıp kapatılması, bakım yaptırılmadan yıllarca kullanılması, klavye tuşlarının temizliği için ıslak bez kullanılması, sıvı temas, menteşe kırılması vs.. gibi birçok kullanıcı hataları ile karşılaşmaktayız. Bu anlattığımız durumlarda makinenizin garanti dışı kalması şüphe götürmeyen bir gerçektir. Bu tür arızalarla karşılaştığınızda mutlaka bir bilene başvurmanızda fayda bulunmaktadır.

ADANA WEB TASARIM - SEO HİZMETLERİ - WEB TASARIM - LOGO TASARIM - GRAFİK TASARIM

ADANA SANAL DÜKKAN


Tüm dünyada artık insanlar almak istediği ürünün fiyatını daha çabuk öğrenerek alışverişlerini planlı yapmaktadırlar. Bunu sağlayanda birbirinden farklı ticari ve tanıtım sitelerinin sağladığı biribirinden çeşitleri ürün yelpazeleridir. Firmanızın, Kendinizin, İşyerinizin bir web sitesi ihtiyacı olabilir. Bu sadece bir siteden ibaret değildir, sağladığı imkanların farkına varan müşterilerimiz yaptığımız işlerden dolayı memnuniyetlerini her an belirtmektedirler.

ADANA PLAYSTATION 3-4 SERVİSİ TAMİRİ DOWNGRADE ONARIMI YEDEK PARÇASI OYUNLARI

ADANA PLAYSTATION SERVİSİ

Playstation ve Xbox serilerinin genel servisini yapmaktayız. Kullandığımız çip uyguladığımız işlemler kesinlikle kaliteli ve sizi yarı yolda bırakmayacak ürünlerdir. Çipset değişimi ile bga cihazlarımızdan tam erim almaktayız. Cihazınızın (playstation) fan sesi artmış ise mutlaka bakımını yaptırın! Ps serisinde en ok hata veren mekanizma fan ve işlemcidir. Oyunların grafik açısında yüksek olması ve kullanıcının uzun süre makinaya bağlı kalması bu sorunları beraberinde getirmektekdir. Bilimsel olarakta görüntülü cihazların seyir edilmesi en fazla 4 saattir. 4 saatten sonra göz ve beyin de yorgunluk başlangıcı görülür ve bu durum yaşamını etkilemektedir.

ADANA XBOX360 XBOX JTAG SERVİSİ TAMİRİ BAKIMI  OYUNU  HARDDİSK OYUN YÜKLEME


ADANA XBOX TAMİRİ

Xbox ve serisinde genel bakım tıpkı playstationdaki gibidir. Xbox ve serisi ps lere göre biraz daha uzun ömürlü kullanılmakta ve arızaları pek sık vermemektedir. Çözünürlük kalitesi ve oyun oynanınırlık seviyesi ps3 e göre hemen hemen aynıdır. Arıza takiplerimizde genel olarak çipset dediğimiz 3 kırmızı ışık hatasından meydana gelen arızalardır. Bu arızalar vuku bulmadan önce makine kendini göstermektedir. oyun aralarında ve geçişlerinde donmalar zaman zaman açılmama veya donup kalma durumu oluşmaktadır. Bu durum içinde servimizde çözüm vardır. Ayrıca Xbox dan harddiskten oyun oynamak için taktığımız ürün kalitelidir. Makinenizi istediğiniz zaman tekrar orjinale çevirebilecek bir çiptir. 

 ADANA TABLET SERVİSİ, TAMİRİ, EKRAN DEĞİŞİMİ, ŞARJ YERİ ARIZASI, ADAPTÖR ARIZASI


ADANA TABLET TAMİRİ

Tablet servisleri arasında en çok ürüne sahip servisiz. Ekran dokunmatik ve İç ekranları rahatlıkla bulup taktırabileceğiniz bir servise sahibiz. Fiyatlar uygun olup programını güncelleyebiliyoruz.


ADANA TELEFON TAMİRİ

 • Telefon Teknik Servisi
 • Telefon Tamiri
 • Telefon Ekranı
 • Telefon Dokunmatiği
 • Telefon batarya
 • Telefon Wireless
 • Telefon Açılmıyor
 • Telefon Sıvı Temas
 • Iphone, samsung, lenovo, asus, acer, nokia, panasonic, general mobile ve tüm markaların parçaları mevcuttur.

  Çin malı telefonlarına bakmıyoruz.Alcatel Servisi

Anycool Servisi

Apple Servisi

Arçelik Servisi

Asus Servisi

Beko Servisi

BenQ-Siemens Servisi

BenQ Servisi

BlackBerry Servisi

Crea Servisi

DAY Mobile Servisi

DRV Servisi

Dolia Servisi

Ericsson Servisi

Eten Servisi

firefly Servisi

Gigabyte Servisi

General Mobile Servisi

Golden Royal Servisi

HP Servisi

HTC Servisi

Infinity Servisi

I-mate Servisi

Keysmart Servisi

LG Servisi

LETUS Servisi

Motorola Servisi

Minton Servisi

NG Mobile Servisi

Nokia Servisi

NEOX Servisi

Qtek Servisi

Palm Servisi

Panasonic Servisi

Pantech Servisi

Philips Servisi

Phoenix Servisi

Piranha Servisi

Platinium Servisi

Raks Servisi

Samsung Servisi

Siemens Servisi

Sony Ericsson Servisi

Superfone Servisi

Toshiba Servisi

Turkcell Servisi

Twings Servisi

Thuraya Servisi

TBK Servisi

Verson Servisi

Vertu Servisi

VK Mobile Servisi

Vodafone Servisi

WND Servisi

XCute Servisi

Xen Servisi